Ціну уточнюйте
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Кількість динаміків | 6 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 6" |
| Форма | Овальна |