




11 299 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Металевий корпус, Стійкість до подряпин, Кенсінгтонський замок |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 45 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Двухъядерный Intel Core i5-6200U (2.3 - 2.8 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |