




16 499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS LED |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 45 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Двухъядерный Intel Core i3-1005G1 (1.2 - 3.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Тип диска | HDD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |