





9 499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard Enterprise |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Наявність колонок | Так |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.46 кг |
| Довжина | 225 мм |
| Товщина | 18.6 мм |
| Ширина | 337 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | А4-9120Е |
| Тип процесора | A4 |
| Частота процесора | 1.5 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність GPS | Ні |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |