





1 599 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.125 кг |
| Час заряду акумулятора | 10 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Матеріал лез | Сталь |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Ширина леза | 35 мм |