







1 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promozer |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.59 кг |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |