6 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Коричневий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Мікрофонний вхід, DisplayPort, FireWire, FireWire 800, Аудіо вхід, COM-порт |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, 3G (UMTS), Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 3000 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин, Сканер відбитку пальця, Металевий корпус, Кенсінгтонський замок |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1333 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | 4300m |
| Тип процесора | A4 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Тип диска | HDD |