
899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |