





7 599 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.07 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Мікрофонний вхід, DisplayPort, eSATA, FireWire, Аудіо вхід |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, 3G (UMTS), Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин, Сканер відбитку пальця, Металевий корпус, Кенсінгтонський замок |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i7-3520m |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3.6 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |