


6 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Мікрофонний вхід, HDMI, eSATA, Аудіо вхід |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA NVS 4200M |
| Два відеоадаптера | Так |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Corei7 2640m |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.8 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Тип диска | HDD |