







1 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.305 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |