






1 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.52 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Колір корпусу | Червоний |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |