







3 349 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4.2 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Рівень шуму | 80 дБ |