





3 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Мікрофільтр |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3.2 м |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |