




969 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Ні |
| Кількість насадок | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.545 кг |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Колір корпусу | Червоний |