




1 039 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |