Ціну уточнюйте
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 15" |
| Форма | Кругла |