Ціну уточнюйте
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Кількість масажних головок | 3 шт. |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість програм | 2 шт. |
| Область застосування масажера | Все тіло |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функціональність масажера | Антицелюлітний масаж, Роликовий масаж, Інфрачервоне випромінювання, Вібраційний масаж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Ручний інфрачервоний масажер для ніг, шиї та плечей Дельфін JT-889, вібромасажер Dolphin для тіла |