









13 399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники, Thunderbolt |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 4 | 1 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 45 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1005 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність GPS | Ні |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |