





12 299 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard Enterprise |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2933 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оптичний привод | DVD Super Multi |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Пристрої позиціювання | Цифрове поле (Numpad) і Touchpad |