



9 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard Enterprise |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.52 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, Combo-роз'єм мікрофон/навушники, VGA (D-sub), DVI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-5600U (2 (4) ядра по 2.6 - 3.2 GHz |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність GPS | Ні |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |