

6 599 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Довжина | 338 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Мікрофонний вхід, DisplayPort, eSATA, FireWire, Аудіо вхід |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, 3G (UMTS), Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин, Сканер відбитку пальця, Металевий корпус, Кенсінгтонський замок |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-3437u |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.9 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |