



10 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.58 кг |
| Довжина | 338 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, DisplayPort, eSATA, FireWire, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Тип матриці | IPS LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Металевий корпус, Сканер відбитку пальця |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6600U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.6 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |