
10 899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | N4500 |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2.8 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 64 GB |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Колір | Світло-сірий |