



6 799 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Чіпсет звукового адаптера | Intel |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, eSATA, Аудіо вхід, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | i3-2330m |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Частота процесора | 2.2 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Розміщення оптичного приводу | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth 2.0+EDR, Gigabit Ethernet, Wi-Fi 802.11 b/g/n |