9 899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.46 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 64 GB |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |