11 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | 9225 |
| Тип процесора | A6 |
| Частота процесора | 2.4 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 12 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |