








1 249 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.25 кг |
| Матеріал лез | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |