








599 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Виробник | Promozer |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Щіточка для чищення | Так |