







3 599 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Стан | Новий |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4.5 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Автоматичне намотування шнура |