






3 269 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Регулювання потужності всмоктування, Автоматичне намотування шнура |