



4 529 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hilton |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр, Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.24 кг |
| Висота | 286 мм |
| Глибина | 302 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4.5 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Автоматичне намотування шнура |