





2 999 ₴
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Довжина мережевого шнура | 3.2 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника |
| Основні | |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Бежевий |